ÇİĞDEM MOBİLYA

Çiğdem Mobilya 1994 yılında Kamil Erdem ve Tacettin Erdem Tarafından Kurulmuştur. Çiğdem Mobilyanın başarısının ve güvenilirliğinin ardında 25 yıllık bir deneyim yatmaktadır Çiğdem Mobilya Yurtiçi ve Yurtdışı, Zincir mağazalar, Hotel, ofis ara bölme sistemleri,  fuar, konut, iş merkezi, proje taahhüt ve ihracaat konularında faaliyet göstermektedir. Mimari, iç mimari, inşaat yönetimini bütün olarak ele alması ve diğer disiplinlerle koordineli çalışması firmanın başarısının temel anahtarıdır.

Bünyesinde bulunan teknik ekiple projelere imza atmakta ve dünya standartlarına uygun kalite ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ve akılda kalıcı işler yapmak için varız. Çiğdem Mobilya, bugüne kadar taahhüt ettiği işleri gerek sözleşme şartlarını yerine getirmesi, gerekse zamanında teslim etmesiyle tanınmaktadır.

 

Çiğdem Mobilya kendi tesisinde başta kendi projelerinin mobilyaları olmak üzere mobilya üretmektedir.

NELER YAPIYORUZ

Mobilya Dekorasyonu  , Otel Dekorasyonu ,  İşyeri Dekorasyonu , Mağaza Dekorasyonu , Fuar Dekorasyonu , Oturma Grupları , Mutfak Tasarımı , bu İşlerimiz Yurt İçi ve Yurtdışı olarak iki kategoride yapılır…